Меню Закрити

Як використати промокод Фаворит Спорт?

Окрім бонусних акцій, гравці часто використовують промокод Фаворит Спорт для отримання безкоштовної ставки. 

Промокод – це комбінація з літер та цифр, що надається конкретному гравцю за дії в рамках букмекерської контори. Він може обміняти їх на бонусні кошти, за допомогою яких укладатиме парі. Код можна ввести під час реєстрації або під час укладання парі.

Щоб отримати промокод, що цікавить, достатньо пошукати його онлайн або звернутися в службу підтримки БК. Співробітники підтримки надішлють код на вашу електронну пошту або чат. Промокод Фаворит Спорт дають активним користувачам букмекерської контори. Чим більше ви знаходитесь онлайн і чим більше очок у рамках програми лояльності ви заробляєте, тим більше шансів отримати бонус з промокоду. 

Кожен промокод має свій термін придатності, тому не затягуйте з його використанням!

Фаворит – оптимальне рішення для українських беттерів. Букмекерська контора гарантує легкість виведення коштів та доступ до нечисленних але цікавих бонусних програм.

Ставка без ризику

Фаворит Спорт ставка без ризику

У букмекерській конторі Фаворит бонуси по праву вважаються одними з найкращих. Наприклад, усі нові гравці можуть зіграти ставку без ризику — по суті отримати бонус у вигляді вітального фрібету. Щоб використати безкоштовну ставку, потрібно:

  1. Вибрати подію у лінії спорту (прематч чи лайв) чи кіберспорту.
  2. У купоні відзначити “Ставка без ризику”.

Гроші за ставку — до 500 гривень — будуть списані не з бонусного рахунку, а з основного, але якщо вона не зіграє, повернуться назад. Так що перший депозит залишиться цілим! 

Такі бонуси Фаворит активні, якщо ставляться ординари з кефом від 1,5, а також експреси та системи з коефіцієнтом 2,5 у сумі. 

Програма лояльності

Фаворит Спорт програма лояльності

Є у контори та бездепозитні бонуси. Наприклад, «Експрес дня». Якщо гравець зробить ставку на вибрані самим букмекером події, при виграші БК збільшить коефіцієнт на 10%. 

Взагалі бонуси Фаворит можна отримувати за будь-які ставки, якщо коефіцієнт перевищує 1,05. Для цього потрібно стати учасником програми лояльності: при реєстрації відзначити в особистому кабінеті згоду брати участь в акціях та бонусних пропозиціях БК вступити до клубу «Favorit Спорт Клуб».

Після цього букмекерська контора нараховуватиме активним гравцям окуляри. Накопичуючи отримані бали, користувач зможе в майбутньому обміняти їх на подарунки та безкоштовні ставки у магазині «Фаворит Спорт» на сайті компанії.

Найкращі бонуси для гравців – у Казино Favorit!

FAQ

❓ Чи можна створити ще один обліковий запис на своє ім’я, щоб отримати «вітальний бонус»?
Ні. Мультіакаунтинг заборонено правилами букмекерської контори Favorit Sport. Через певний час ваш обліковий запис буде видалено.
❓ Гроші будуть доступні для виведення одразу після відіграшу?
Так, відразу після того, як ваш фрібет зайде, ви зможете вивести гроші.
❓ Виконав усі умови для отримання бонусу, але так і не прийшов на ігровий рахунок.
цьому випадку бажано прочитати правила отримання бонусу ще раз, або звернутися до цілодобової служби підтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.