Меню Закрити

Стратегія на віртуальний футбол

Букмекери типу Фаворит спорт пропонують ставити не лише реальні види спорту, а й віртуальні. Особливою популярністю серед беттор користується віртуальний футбол. Ставки на цей ринок привертають увагу не лише прогресивної молоді, але й завсідників букмекерських контор із величезним досвідом.

Що таке віртуальний футбол? Чи вигідно робити ставки на цю дисципліну? Чи є стратегії на віртуальний футбол? Яку з них вибрати? Відповіді на ці запитання ви знайдете в нашій статті.

Що таке віртуальний футбол

Віртуальний футбол – комп’ютерний симулятор футбольних зустрічей. Події гравців на полі визначає програмний алгоритм. Беттори ставлять не так на реальні клуби, але в їх віртуальні клони. Розробники заявляють, що втручання людини у цей процес виключено.

Особливості ставок на кіберфутбол

 • Букмекерські контори використовують різне програмне забезпечення. Беттор необхідно уважно ознайомитися з правилами БК. Наприклад, дізнатися про тривалість матчу.
 • У віртуальному футболі відсутній людський фактор: комп’ютерні гравці не втрачають мотивації, не втомлюються після тривалих перельотів, не отримують травм (якщо це не передбачено сценарієм) тощо.
 • Клуби завжди проводять матчі у оптимальному складі. Але це не означає, що результат зустрічей легко передбачити. Сценарії ігор визначає спеціальний алгоритм у рандомному порядку.
 • Можна виділити переможців та аутсайдерів, команди, які нерідко пробивають ТБ або ТМ. На початку сезону важко визначити претендента на перемогу. Команда, яка виграла минулий чемпіонат, може перетворитися на головного аутсайдера нової першості.

Стратегії ставок на віртуальний футбол

Дії комп’ютера – повний рандом: для кожної ситуації на полі є сотні можливих рішень, і ніхто не знає, як поведеться машина. Найчастіше гра комп’ютера схожа на викрутаси п’яної людини або відвертий тролінг: опинившись перед порожніми воротами, футболіст віддає м’яч назад, зате, маючи кілька перспективних продовжень атаки, він б’є на небо з 20 метрів.

Футбол у центі поля, коли обома командами керує бездушна машина, — зовсім анекдот: втрати, недоречні фінти, виноси в аут, падіння та інші штуки, які ніколи не виконає жива людина з джойстиком.

Але беттори уважно вивчають статистику, намагаючись визначити певні закономірності. Вони намагаються знайти логічну послідовність у роботі симулятора, за допомогою якої вони зможуть стабільно заробляти на дистанції. Одні зосереджені виключно на попередніх ставках, інші стверджують, що виграти можна лише у лайві. Давайте проаналізуємо найпопулярніші стратегії на віртуальний футбол.

Стратегія ставок на віртуальний футбол наздоганяння

Для початку поговоримо про фінансову складову. Наздоганяння вважається найбільш прибутковою стратегією ставок на віртуальний футбол. Події не перетинаються у різних букмекерських конторах, що унеможливлює використання вилок та коридорів.

Комп’ютерні матчі часто відбуваються за непередбачуваним сценарієм, тому ймовірність затяжної серії значно зменшується. Це означає, що використовувати наздоганяння у віртуальному футболі вигідніше, ніж у теперішньому.

Суть наздоганення:

 • Беттор повинен збільшувати суму кожної наступної ставки так, щоб отриманий виграш компенсував попередні втрати та приносив прибуток.
 • Ставити необхідно на той самий результат до переможного результату. Виграли можна змінити вибір.

Алгоритм догону:

 • Ставимо 1000 рублів на коефіцієнт 2,00 – програємо.
 • Ставимо 2000 рублів на коефіцієнт 2,00 – програємо.
 • Ставимо 4000 рублів на коефіцієнт 2,00 – перемога.

Підрахуємо прибуток: 4000 * 2,00 = 8000 – 1000 – 2000 – 4000 = 1000 рублів чистого прибутку.

Якщо коефіцієнт відрізняється від 2,00, скористайтеся спеціальними онлайн-калькуляторами. Вони допоможуть оптимально підрахувати суму кожної ставки. Онлайн-калькулятори можна знайти в інтернеті у вільному доступі.

Для успішної гри по даній стратегії беттор повинен мати суттєвий банкрол. Йому потрібно розподілити депозит так, щоб вистачило на 7-8 ставок. Експерти рекомендують розбивати банкрол на 10-15 ітерацій. Це суттєво збільшить шанси на перемогу.

Стратегія на віртуальний футбол.

Автори ПЗ заявляють, що втручання букмекера в роботу програми виключено. Але не всі гравці довіряють такій інформації. Вони припускають, що БК коригують результати матчів, щоб не залишитись у суттєвому мінусі. Іншими словами – матч закінчиться так, як вигідно букмекеру. Якщо програма виявить значний перекіс у ставках, то результат буде не на користь клубу, на який беттори активно вантажили.

Справа в тому, що БК всіляко намагаються не допускати провантаження – ситуації, при якій букмекер змушений коригувати коефіцієнти через величезні грошові ставки бетторів на певну подію.

Істотний фінансовий перекіс контора всіляко намагається виключити. Ідеальний варіант для букмекера – рівні виплати за двома результатами. Це дозволяє отримати прибуток у вигляді маржі.

Наприклад, якщо в боксерському поєдинку букмекер повинен виплатити 300000 рублів за перемогу першого спортсмена та 300000 за перемогу другого, то заклад точно отримає прибуток.

Якщо за П1 доводиться віддати 300000 рублів, а за П2 50000, то БК може зазнати суттєвих збитків.

Букмекеру необхідно зрівняти суми – змусити менших бетторів ставити на П1. Наприклад, знизити коефіцієнти цей ринок, зробивши його менш привабливим.

Стратегія грошових потоків виходить з зміні динаміки котирувань на певний результат. Якщо гравці активно вантажать однією ринок (наприклад, на П1), існує велика ймовірність провантаження. Це означає, що букмекер може підтасувати результати матчу.

У реальному футболі коефіцієнт може змінюватися через кілька причин:

 • Команда має намір грати другим складом.
 • Один або кілька гравців зазнали травм.
 • Перед матчем на посаду тренера призначили нового фахівця.
 • У день гри синоптики обіцяють погіршення погодних умов тощо.

Ці фактори не діють у віртуальному футболі, тож динаміку змін котирувань беруть за основу. Головний мінус цієї стратегії – необхідно постійно проводити моніторинг руху кефів, тому запасіться терпінням. Якщо бачите, що коефіцієнт на певний ринок швидко збільшується, то робіть ставку на протилежний результат. Це непряма ознака, тому експерти рекомендують ставити не більше 5% від загального банкролу.

Стратегія лайв-ставок на віртуальний футбол

У реальних футбольних зустрічах ми часто спостерігаємо гарні камбеки. Незважаючи на невдачі під час матчу, гравці знаходять у собі сили вирвати перемогу.

У віртуальних іграх камбеки практично відсутні. Якщо команда отримує певну перевагу на початку матчу, то зазвичай доводить її до перемоги.

Прихильники цієї стратегії рекомендують ставити у лайві на клуб, який забиває першим. Із ймовірністю у 90% саме ця команда виграє зустріч. Зазвичай коефіцієнти даний ринок варіюються від 1,05 до 1,30. Але врахуйте, що у віртуальних матчах деякі ринки зникають із лінії набагато швидше, ніж у реальних.

Тотал менше

Це найочевидніший варіант, оскільки будь-який гол за інвалідної гри комп’ютера — справжня подія. При цьому майже всі букмекери дають у лінії матчі з мінімальною тривалістю тайму (дві хвилини), щоб прогнати більше подій за одиницю часу та прийняти максимальну кількість парі.

ТМ (2,5) проходить у 70% випадків: найпопулярніші рахунки – 0:0, 1:1, 1:0 та 2:0. Середній коефіцієнт на низ – 1,70.

При сліпому флеті на ТМ у всіх поспіль іграх ви гарантовано відлетите в мінус, тому є два варіанти, як заробляти на посуху:

 1. Брати низ тільки після провантаження, коли кеф став вищим за 1,75 (тоді ставка стає прибутковою при 70% прохідності).
 2. Грати ТМ наздоганянням.

Перший спосіб майже не займає час, тому що достатньо лише прогорнути лінію: побачили ТМ (2,5) від 1,75 – встромили, ні – перевірити ще раз пізніше.

Другий вимагає повну зайнятість: програвши один матч, важливо поставити на наступний, а не через один, щоб не розгойдувати дисперсію теорії ймовірності. Додаткова умова — банкрол необхідний мінімум на 10 кіл. Зате правильний наздоганяння приносить ROI до 20%, коли флетом складно перебити навіть 10%.

Проти фаворитів

Щоб швидко в’їхати, чому парі на аутсайдерів — золота бездонна жила, встановіть гру FIFA будь-якого року і поставте сезон, наприклад, в Ла Лізі на автоматичне моделювання. Підсумок буде приблизно наступний: чемпіон – “Хетафе”, середняки – “Барселона” і “Реал”, аутсайдери, що залишили еліту Іспанії, – “Валенсія” та “Атлетіко”.

Коли людина сама управляє гравцями, то відчуває різницю у швидкості пересування та точності ударів між Мессі та Дзюбою, коли грає комп’ютер – хлопці приблизно рівні, а дурні рандомні дії часто навіть зроблять Артема фаворитом на тлі Ліонеля.

Контори чудово це розуміють і виставляють рівні котирування, але новачки та любителі, побачивши матч «Ліверпуль» – «Крила Рад», шалено вантажать на фаворита, тим самим серйозно піднімаючи кеф на Самару.

Ваше завдання – знаходити помилки менш досвідчених колег і користуватися завищеними коефіцієнтами аутсайдерів. Ви знаєте, що у будь-якому матчі комп’ютера шанси команд суворо 50 на 50.

Пенальті

Крім повноцінних матчів букмекери приймають ставки на окремі серії пенальті. Змагатися можуть як команди, і окремі гравці (наприклад, Мбаппе проти Неймара). Правила стандартні: по п’ять ударів, якщо нічия, то до першого промаху. Тут точно може бути лідера, тому коефіцієнти по 1,90 в обидві сторони абсолютно справедливі.

Ідеальний варіант – наздогін. Допустимо, ви завжди ставите на команду, яка вважається номінальним господарем поля. Програли – збільшили розмір ставки, виграли – починаєте наздоганяння заново.

Крутість такої стратегії — оперативність: серія пенальті триває трохи більше 10 хвилин. За годину ви встигнете відіграти щонайменше шість ставок. Парі на пенальті формально нічим не відрізнятимуться від догону на пар/брам у баскетболі або ТБ/ТМ у тенісі, але не потрібно чекати дві години, поки ЦСКА та «Хімки» скачають щільні 40 хвилин з мільйоном пауз.

Інфографіка

У пенальті дисперсія вища, ніж у ставках на аутсайдерів, тож бажано мати глибокий банкрол — хоч би на 15 кіл.

Поради щодо ставок на віртуальний футбол

Віртуальний футбол – це гра за сценарієм, який визначає програма. Проводити будь-який аналіз матчів марно. Вам може допомогти виключно теорія ймовірності та математика.

Деякі шахраї стверджують, що навчилися знаходити баги (дірки) у футбольних програмах. Вони присягаються, що заробили мільйони на помилках букмекерів, пропонуючи поділитися методикою за символічну плату. Зазвичай, такі заяви не мають нічого спільного з дійсністю, тому не ведіться на них. Якщо програма іноді дає збої, будьте певні, що букмекер оперативно їх усуває.

Висновок

Ми розповіли про найпоширеніші стратегії на віртуальний футбол. Кожна має свої переваги та недоліки. Яку стратегію ставок вибрати – вирішувати лише вам. Ми рекомендуємо потренуватися на віртуальному рахунку. Якщо почнете вигравати – переходьте на реальні кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.