Меню Закрити

Фаворит Спорт: реєстрація – як зареєструватися у Favorit

З кожним днем ​​дедалі більше людей починає цікавитися ставками як проходить реєстрація на фаворит спорт. У гравців-початківців з України постає питання, як зареєструватися на фаворит спорт, який є найпопулярнішим букмекером країни. Детальніше нижче в цій статті.

⭐️ Назва• Favorit Sport •
❤️ Рік заснування1994
⚡️ Валюта рахунку• UAH, USD, EUR, RUB та ін.
⭐ Мовні версії• RU, UA •

Після первинної реєстрації в БК Favorit – новий гравець може при цьому розраховувати на вітальний бонус або бонус на перший депозит – користувачеві необхідно заповнити всі інформаційні поля в особистому кабінеті.

✅ Способи реєстраціїЧерез веб-версію або мобільний додаток
❤️ Дані, необхідні для реєстраціїПаспортні дані, телефон, email, реквізити для виплат
⭐️ Необхідність верифікації Присутня

Як зареєструватися на Фаворит спорт

Бонус за реєстрацію2000 грн
ПромокодЗа посиланням на сторінці
ВерифікаціяЄ
Обмеження за віком18+

З кожним днем ​​дедалі більше людей починає цікавитися ставками на спорт. У гравців-початківців з України постає питання, як зареєструватися на фаворит спорт або його зеркалі, який є найпопулярнішим букмекером країни. Детальніше нижче в цій статті.

Процедура реєстрації в Favorit

Процедура реєстрації досить проста і вимагає звичайного заповнення полів, що спливають, вона повністю описана в довідці на офіційному сайті. після внесення даних та виконання умов, прописаних у правилах букмекерської контори, протягом години буде створено робочий аккаунт з повним доступом до особистого кабінету

Як зареєструватися на Фаворит спорт

реєстрація

Для того, щоб реєстрація у Фаворит спорт була закінчена, необхідно виконати такий алгоритм дій:

  1. Перейти на офіційний сайт favorit.com.ua та у верхньому правому кутку клікнути кнопку «реєстрація».
  2. Далі необхідно ввести дані, які використовуються для входу в обліковий запис (пароль та email). Гравці можуть скористатися мобільною версією.
  3. Наступним кроком буде детальне заповнення всіх особистих даних майбутнього власника ігрового рахунку, у тому числі паспортних даних, номера телефону, секретного питання для підтвердження особи, у разі виникнення проблем. Якщо ви бажаєте отримати бонус під час реєстрації або ввести промокод, то обов’язково підтвердіть своє бажання брати участь у програмах лояльності Favorit Sport. 
  4. Після заповнення всіх полів, з email необхідно підтвердити активацію облікового запису.
  5. Щоб була можливість повноцінно робити ставки, беттеру необхідно увійти в особистий кабінет і внести перший депозит. Для виведення грошей з облікового запису необхідно пройти верифікацію, яка підтверджує вас як господаря банківської картки, зазначеної в реквізитах.

Верифікація після реєстрації у Фаворит Спорт

Для всіх гравців, які мають зареєстрований обліковий запис на сайті букмекерської контори Фаворит Спорт, рано чи пізно буде актуальна верифікація особи. Ідентифікація користувача зазвичай проводиться співробітниками служби безпеки БК Favorit – перед першим запитом на виведення грошей з ігрового рахунку. Таким чином, букмекер намагається переконатися, що виведення коштів з облікового запису БК Фаворит Спорт здійснюється його дійсним і, що важливо, повнолітнім власником, а не шахраями, які отримали доступ до особистого кабінету гравця.

Процедура верифікації полягає в тому, щоб перевірити відповідність особистих документів, що надаються гравцем, його реєстраційним даним. Вони мають повністю збігатися. Зазвичай потрібно надіслати фотографію або скан паспорта, але в деяких випадках букмекер може попросити сфотографувати права водія, банківські довідки, комунальні платіжки, або прийняти відеодзвінок. Тому перед тим, як зареєструватися в БК Favorit та зберігати в особистому кабінеті на сайті букмекера, необхідно максимально ретельно перевіряти чи не кожну букву. Справа в тому, що після завершення процедури реєстрації на сайті Фаворит Спорт виправити надану інформацію неможливо (виключення – пароль). У разі помилково введених даних, процедура верифікації особи користувача не тільки може затягнутися на невизначений час – гравцеві взагалі може бути відмовлено у виплаті, а його депозит може бути анульований. Втім, подібні випадки – радше рідкість, ніж закономірність.

Не всі клієнти букмекера ставляться до процесу верифікації облікового запису позитивно – не будучи в змозі зрозуміти, що насправді таким чином БК Favorit збирається захистити не тільки себе. Але і гравців – у випадку, якщо шахраї, отримавши доступ до їх депозиту (крадіжка мобільного пристрою з активним акаунтом, або методами соціальної інженерії), спробують його спустошити. У той же час, букмекер Фаворит Спорт гарантує конфіденційність введених при реєстрації персональних даних клієнта. Інформація та дані про фінансові транзакції гравців у жодному разі не передаються третім особам – тому можна без побоювань заповнити усі інформаційні поля в особистому кабінеті на сайті БК Favorit.

Питання та відповіді при реєстрації

⭐️ Чи можу я зареєструватися у Фаворіті, якщо мені немає 18?

✔️ Букмекерська контора має пункт у правилах, за яким користуватися функціоналом можуть лише повнолітні гравці. Навіть, якщо у вас вийде зареєструватися в бк, виведення грошей буде недоступним до моменту, коли ви зможете підтвердити свій вік.

⭐️ Чи можна зареєструватися за допомогою мобільної програми?

✔️ Так, функціонал програми для Android повністю повторює офіційний сайт, тому проблем із реєстрацією не повинно виникнути.

⭐️ Чи можу я зареєструвати кілька рахунків на своє ім’я у Фаворіт?

✔️ Ні, на одну людину можна відкрити лише один обліковий запис.