Меню Закрити

Ігровий автомат ⚡️Book of Ra⚡️

⭐️ ПровайдерGreentube
✅ WILD символ:Є
⚡️ Кількість барабанів:5
❗️BET на лінію minmax:1100
⭐️Віддача92.13%
❌ ДжекпотВідсутній
✅Бонусна граЄ
⚡️ Гра на подвоєнняЄ
❤️ Макс. коефіцієнт5000

“Не знаєш у що пограти – запусти автомат Книжки, це завжди працює”, “Якщо раніше ні в що не грав – гра Book of Ra стане для тебе чудовим початком!” – Ці твердження є абсолютними істинами для всіх, хто хоч трохи розуміється на ігрових автоматах. І справді, гра Книга Ра – найпопулярніша серед усіх апаратних азартних розваг в кращих онлайн казино.

Книга Ра: з чого все починалося

Інтерфейс ігрового автомата Book of Ra
Інтерфейс ігрового автомата Book of Ra

Адже в онлайні на слотах не завжди грали – раніше задовольнялися їх прообразами у вигляді апаратів. І Книгу випустили якраз у той час. А саме – у рамках релізу виробником Новоматик свого нового мульти-слота. Називався він Gaminator, і став першим у своєму роді рішенням, що дозволяє грати в один із кількох слотів на вибір. Серед слотів був цей апарат Книжки у своїй першій версії. Чи варто говорити, що то був повний фурор?

Виробника Novomatic у народі досі називають Gaminator, і гральний автомат Book of Ra відіграв у цьому ключову роль. На те є ціла низка причин.

Ідеальний Геймінатор Бук оф Ра

Отже, слот Book of Ra має набір з 5 барабанів та 9 ліній, як і переважна більшість інших геймінаторів. Взагалі ці ігрові апарати зроблені за єдиним зразком. І цей формат став класичним у світі слотів вже якнайшвидше. Справа була в нульових, але слоти типу Книга Ра онлайн роблять і сьогодні. Причому це стосується не лише геймплею, а й тематики: ігровий автомат Book of Ra першим відправив любителів азарту до Єгипту. З того часу освітлені у Бук оф Ра мотиви країни пірамід стали звичною справою на екранах слотів. Насамперед, грати в автомати такого типу люблять за захоплюючий сюжет.

Виплати та символи

Символи ігрового слота Book of Ra
Символи ігрового слота Book of Ra

Про слот Бук оф Ра ходять легенди, і насамперед це стосується його виграшних можливостей. Мовляв, тут можна виграти справді багато. На перший погляд, правда, так не здається: ігровий автомат Book of Ra пропонує макс вин зі старшої комбінації 5000 кредитів. Для порівняння: той самий ігровий апарат Лакі Леді має аналогічний показник 9000 монет. Але максимальний виграш по комбінації – показник поверхневий, Book of Ra онлайн у своєму геймплеї містить дещо, завдяки чому виграшів може насипати цілу гору.

Книжки: бонусний раунд

Звичайно ж, грати в Книжки насамперед приходять через приголомшливий призовий раунд. У Book of Ra грати варто хоча б заради того, щоб зловити на екрані заповітні 3 символи з книгами.

Бонусна гра ігрового апарату Book of Ra
Бонусна гра ігрового апарату Book of Ra

Що цікаво, грати в ігрові автомати Книжки пропонується всього з одним спеціальним символом, зате яким! Книга Ра на слоті виконує функції як вайлда, так і скаттера. і якщо вам пощастило побачити 3 таких одночасно – на вас чекає щось незабутнє.

У бонусі гральні автомати грати дадуть за дещо особливими правилами. Це будуть фриспіни зі спеціальною функцією. А починається все з того, що скатери запустять анімацію з входом до піраміди. потім над барабанами з’явиться книга. На її сторінках – символи гри. Один із них буде обраний самою книгою для виконання спеціальної функції.

А саме – спеціальний символ Book of Ra гратиме як додатковий вайлд. Він, як і перший спецзнак, замінятиме всі символи в інших комбінаціях. Більш того, ігровий автомат Книга Ра зробить так, що при кожній такій заміні додатковий вайлд ще й розширюватиметься на всю довжину барабанів. Це, своєю чергою, утворює нові поєднання. До речі, раунд безкоштовних круток з великою ймовірністю може бути продовжено!

Словом, ігровий автомат Книга Ра – це окремий світ, і кожен любитель азарту має його відвідати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.